Myslíte si, že realistické panny jsou užívány pouze pány? Omyl. Kromě toho, že panny využívá i řada žen, tak je používají i páry do trojky. Některé páry si takto zkrášlují svůj sexuální život bez obav, že by musely do trojky někoho přizvat. Své o tom ví Olívie s Martinem, kteří se exkluzivně pro náš blog svěřili, jak jim panna pomohla ve vztahu, ale i v sexu.

Olívie:

Někteří lidé značně ocení možnost zakoupit si realistickou pannu, jelikož je samotné trápí ztráta milovaných partnerů či tvrdý rozchod, který těžce nesou. Ne vždy jsou připraveni se otevřít světu a navazovat nové vztahy. Sex doll jim pomůže po tu dobu zajišťovat společnost. Alespoň tak to měl Martin, do doby než jsme se poznali.

Věřím, že sex dolls jsou moderním trendem, který si teprve svou klientelu získává, avšak ta se neustále rozšiřuje. Martin je trošku introvertní povahy a svůj rozvod po 11 letech manželství bral trošku těžce. V době, kdy jsme se seznámili, tak ji už používal druhým rokem. Ze začátku jsem měla celkem pochybnosti a nepovažovala jsem to vskutku za zdravou formu léčby psychiky po jeho rozvodu, ale nakonec plně chápu veškeré výhody, které tato panna poskytuje.

Pro nás jako pro pár je to naprosto skvělý a hlavně bezpečný způsob jak objevovat své sexuální fantazie. Není to tak, že bychom každý sex měli trojku s pannou (směje se), to zase ne, ale když už, tak vidím, jak to Martinovi pomáhá. Někdy jsem za to i ráda, jelikož se vždy plně necítím na divoké aktivity. Takhle se Martin pěkně vybije, já ho jen hladím na zádech a pak mu akorát pomůžu vyvrcholit.

Za mě osobně sama uvažuji, že bychom si pořídili i realistického panáka. Láká mě představa, že bych si užívala, zatímco bych se s Martinem líbala nebo by mi přitom dělal masáž.

Martin:

Myslím si, že sex dolls jsou budoucností psychologické i sexuologistické práce. Po svém tvrdém rozvodu jsem byl naprosto v troskách. Nic se mi nechtělo a připadal jsem si, že můj smysl života se vytratil. Nikam jsem nechodil, před kolegy v práci jsem se uzavřel a cítil jsem neskutečnou bolest ze ztráty své bývalé partnerky. Nakonec si myslím, že se to muselo stát, potkal jsem Olívii a bývalé manželství mě už tolik netrápí.

Původně jsem se silně bál říct svému psychologovi, ke kterému jsem tehdy chodil, o realistické panně, kterou jsem využíval. Přišlo mi to celkem trapné a ponižující, ale věděl jsem, že mi to hodně pomáhá. Samozřejmě chápu, že pro řadu mužů je panna pouze sofistikovanějším nástrojem pro jejich masturbaci, avšak já té své dal i jméno a jak si někdo píše deník, já si povídal s Marcelou (jméno Martinovy panny). Marcela mi hodně pomohla ulevit si, co se sexuálních potřeb i pocitu samoty týče. Řekl bych, že řada mužů ocení onu realističnost a řadu výhod, které s užíváním panny souvisí.

Osobně jsem se necítil, že jsem připraven na nějaký vážnější vztah. Člověka to bolí, když od něj milovaný po 11 letech odejde a má strach, že bude odmítnut znovu. Nakonec jsem se však o panně zmínil i svému psychologovi, který byl zpočátku zaskočen, ale skvěle Marcelu využil jako psychologickou pomůcku na cestě k mému plnému psychickému zotavení. Dle něj to byl nakonec i mnohem lepší způsob řešení celé situace, než když bych chodil po barech a hledal sex pouze na jednu noc. Ani si nemyslím, že něco takového je pro mě. Zase na druhou by bylo zcela zbytečné cítit se během oné těžké životní etapy úplně sám a bez sexu.

Švédská trojka bez rizika nevěry i chorob

Trojku si lze užít i bez třetího | Naughty Harbor

Olivie:

Pokud pár plánuje švédskou trojku se sex doll, může očekávat řadu výhod. Jak už bylo zmíněno Realistické panny mohou celý společný sex značně zpříjemnit a pro jednoho z partnerů i zjednodušit. Dále zde odpadá nutnost někoho si do trojky přizvat a ještě se starat i o jeho priority a potřeby. Panna nebo panák dokážou splnit vše bez zbytečného odmlouvání. Také zde nehrozí riziko přenosu pohlavních chorob, nevěry a jiného zásahu do vztahu jako u živého účastníka.

Osobně si nemyslím, že realistické panny jsou něčím klíčovým pro vztah nebo sex, ale nedělá mi problém tento produkt dále doporučit. Žádný vibrátor ani jiné sexuální pomůcky, se kterými jsem se setkala se tomuto nepřibližují ani z dálky. Díky realistickým pannám si pár může vylepšit i své sexuální dovednosti a než se do něčeho pustí sami, mohou to napřed vyzkoušet za pomoci této pomůcky. Alespoň s Martinem to tak děláme.

Mohlo by tě zajímat

Byla krásnější, než jsem si představoval

Silikonové panny, vaginální sex a potěšení bez zábran

Sex dolls: Od nafukovací panny k realistickému zážitku

Silikonové dívky. Skutečně nám dokáží poskytnout orální sex?