Jestli si myslíš, že většina uživatelů silikonových panen se za užívání panen stydí nebo, že jich je málo. Mýlíš se! Uživatelů je spousta a nalezneš je v každém koutu světa. Všichni se ale bezvýhradně spojují na jednom hlavním fóru, kde si předávají své poznatky i zkušenosti. Co vše nalezneš na komunitním fóru?

Co vše na fóru nalezneš?

Návody, rady, postupy. To vše na komunitním fóru | Naughty Harbor

Na fóru TheDollForum.com nalezneš úplně vše, ať už se jedná o recenze, zkušenosti, zážitky, opravy i způsoby využití panny. Samozřejmě, vše je na úrovni neodborného uživatele, a proto tam ne vždy nalezneš informace na svůj konkrétní dotaz, avšak vždy můžeš založit své vlákno, pokud ses zaregistroval.

Jestli se potřebuješ dozvědět něco obecného o sex dolls, na fóru to nalezneš, avšak mnohem konkrétnější informace či detailní postupy, jako máme u nás, tam být nemusí. Jednou velkou nevýhodou fóra je jeho špatná orientace a starý design, který prozrazuje, že komunita se buduje již pěknou řadu let (forum existuje již od roku 2001).

Největší množství informací na fóru tvoří informace o jednotlivých modelech panen. Tím to však nekončí. Jestli máš dostatečné množství peněz nebo sám v hlavě nosíš zajímavý projekt, co se sex doll týče, na fóru se střetávají investoři s návrháři a ty tam můžeš nalézt svého člověka!

Je registrace placená?

Nikoliv, registrace je zcela volná a může ji využít každý. Dokonce není omezena ani věkem či lokalitou. Po zaregistrování se vám také dostane do rukou i rozšířená nabídka panelu pro práci na fóru. Lze i vytvářet spojení s jinými uživateli a dát se je do seznamu svých přátel a sledovat zda jsou online.

Podobně vám budou po registraci také chodit notifikace o aktualizaci jednotlivých příspěvků, které se rozhodnete odebírat. Skvělý způsob, jak být plně v obraze na fóru. Samozřejmě fórum má řadu i jiných funkcí, ale to sám objevíš po registraci. Navíc fórum není jediná platforma, kde se členové sdružují a předávají si informace. Dalším velice pomocným místem je i samotný Youtube!

Největší bizarnosti, na které můžeš na fóru nebo Youtube narazit

Kromě toho, že je fórum plné hodnotných informací, můžeš na něm také nalézt rady, kterým by ses nejraději chtěl v životě vyhnout. Je to krásný duální svět, ale vždy raději pro jistotu vše ber s menší rezervou, obzvlášť pokud jsi ve světě realistických panen nováčkem.

Česká komunita žije!

Komunitní fórum je budováno uživateli | Naughty Harbor

Lidí, kteří užívají sex dolls, je velké množství. Aktuálně jsou silikonové panny celosvětovým fenoménem, který se stává terčem kritiky, ale také velkého množství pozitivních reakcí ze strany sexuologů i partnerů uživatelů panen.

Samozřejmě, u nás v Česku je téma sexu zcela tabuizované a to my ve srovnání s návštěvou jiných zemí v zahraničí zcela pociťujeme. Avšak i přes všechny tyto překážky, kterým bys relativně mohl čelit, ti nabízíme jednoduchou cestu, jak si realistické panny vyzkoušet v našem podniku. Pokud budeš s tímto velice originálním zážitkem nadmíru spokojen, můžeš si u nás zcela nový model i zakoupit.

V Česku žádný jiný prodejce nebo podnik jako my neexistuje. U nás můžeš vše zakoupit, vyzkoušet a na našem blogu si i nechat poradit. Pravidelně připravujeme články, které ti poradí jak s pannou zacházet a dozvíš se i řadu zajímavostí, které ani na fóru nezjistíš!  U nás v podniku jsme naprosto diskrétní a nikdo se o tvé návštěvě nedozví. Jsme tu pro tebe a tvoříme českou komunitu! Tak na co ještě čekáš?